ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

NASI PRZEDSTAWICIELE CHĘTNIE PAŃSTWU POMOGĄ

Piotr
Markowski

Telefon: +48 502 426 913
p.markowski@klinkier.pl

OBSŁUGIWANY REGION:
Województwa: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Jakub
Drozdowski

Telefon: +48 604 773 473
j.drozdowski@klinkier.pl

OBSŁUGIWANY REGION:
Województwa: mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie

Sławomir
Potocki

Telefon: +48 693 410 092
s.potocki@klinkier.pl

OBSŁUGIWANY REGION:
Województwa: opolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie

Mariusz Pastuszka

Telefon: +48 606 839 501
m.pastuszka@klinkier.pl

OBSŁUGIWANY REGION:
Województwa: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Piotr
Czerski

Telefon: +48 694 439 178
p.czerski@klinkier.pl

EXPORT

REALIZACJA ZŁOŻONYCH ZAMÓWIEŃ I DOSTAW

tel. +48 22 668 77 84
lodecentrum@lode.pl awizacje@klinkier.pl

Monika
Kalinowska

Karolina
Pękacka

Natalia
Wrzosek

Alina
Melyanets


BIURO

Monika
Stawiska

tel. +48 22 612 73 76

sekretariat@lode.pl


MARKETING

Anna
Pietrzak

tel. +48 696 492 974

a.pietrzak@klinkier.pl

BIURO

Lode-Polska Sp. z o.o.
ul. Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa
NIP: 701 02 93 740
sekretariat@lode.pl
tel. +48 22 612 73 76

REALIZACJA ORAZ DOSTĘPNOŚĆ TOWARÓW GOZDNICA I PATOKA:

Natalia Wrzosek

natalia.wrzosek@lode.pl

tel. +48 22 668 77 84

ZAPYTANIA I OFERTY FIRM SPEDYCYJNYCH

awizacje@klinkier.pl

tel. + 48 22 668 77 84

MARKETING

a.pietrzak@klinkier.pl

tel. +48 696 492 974

Administratorem danych osobowych jest: LODE-POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Janka Muzykanta nr 60. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi zgodnie z Regulaminem
TOP Konfigurator