NASZE MARKI

KLINKIER - MARKI

Lode to najczęściej wybierana marka cegieł klinkierowych w Polsce. Oferuje produkty o wysokich parametrach jakościowych i szerokim zakresie zastosowań. 

LHL Klinkier to lider w segmencie kostki brukowej i cegieł. Posiada najszerszą na rynku ofertę wyrobów klinkierowych w różnych formatach i odcieniach kolorystycznych.  

Patoka to klinkier dla konesera. Inspiruje niepowtarzalną fakturą, odcieniem i barwą swoich produktów, pozwalając osiągać wyjątkowe efekty estetyczne. 

SPECJALIŚCI OD KLINKIERU

Strona klinkier.pl współtworzona jest przez trzy marki: Lode, LHL Klinkier i Patoka. Marki te są częścią Grupy Lode, polskiej rodzinnej firmy, będącej jednym z największych producentów materiałów budowlanych w Europie.

Co czyni nas specjalistami od klinkieru?

Po pierwsze, ogromne doświadczenie. Zajmujemy się produkcją klinkieru od kilkudziesięciu lat. W tym czasie stale udoskonalaliśmy i poszerzaliśmy ofertę, rozwijaliśmy kompetencje zespołu i wdrażaliśmy innowacje, by stać się liderem klinkieru w Polsce.

Po drugie, unikalna na Polskim rynku oferta. Dysponujemy dziś 3 markami, które oferują najszerszy asortyment najwyższej jakości produktów klinkierowych: cegieł, kostek brukowych i płytek.

Po trzecie, ogromna wiedza. Po tylu latach istnienia na rynku możemy bez przesady powiedzieć, że o klinkierze wiemy wszystko. Nasi eksperci znają klinkier najlepiej w Polsce - jego właściwości, zastosowania, techniki układania. Wiedzą tą chętnie dzielimy się z Państwem w zakładce Baza Wiedzy.

Chcemy, by odwiedzający stronę klinkier.pl znaleźli na niej wyczerpujące kompendium informacji i pełen wachlarz produktów klinkierowych.

NASZE WARTOŚCI
LUDZIE

Podstawą naszych działań są ludzie. Stawiamy na partnerskie relacje z pracownikami, klientami i dostawcami

JAKOŚĆ

Doskonałe, naturalne surowce i unikalne technologie zapewniają naszym produktom wyjątkową trwałość i solidność

ELASTYCZNOŚĆ

Reagujemy szybko i elastycznie na zmieniające się otoczenie. Znajdujemy rozwiązania, których oczekują nasi klienci

TRADYCJA

Wieloletnie doświadczenie łączymy z najnowszymi rozwiązaniami, by tworzyć najlepsze produkty

ROZWÓJ

Wierzymy, że każde działanie dziś buduje przyszłość. Od lat świadomie tworzymy miejsce przyjazne ludziom i środowisku naturalnemu

TOP Projektuj online