Formularz zamówienia próbek produktów

Szanowni Państwo,
CRH Klinkier: Jako Specjaliści od klinkieru dbamy nie tylko o to, aby wyznaczać nowe trendy i propagować trwałe i eleganckie budownictwo, ale równocześnie dokładamy wszelkich starań, aby naszym obecnym i przyszłym Klientom ułatwić wybór najodpowiedniejszych produktów do domu czy mieszkania. Dzięki stworzonej przez nas aplikacji łatwo, szybko i bezpłatnie mogą Państwo poznać nasze cegły, płytki i bruki - kurier dostarczy je pod wskazany przez Państwa adres. 

W celu otrzymania bezpłatnych próbek naszych produktów (maksymalnie: 6 sztuk - całe zamówienie, 2 sztuki - jeden produkt) prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Przesłane próbki mają charakter poglądowy a ich dostawa nastąpi w terminie do 1-3 dni roboczych.
Kurierzy dostarczają próbki w godzinach 8:00-17:00 zatem prosimy o zamawianie na adres umożliwiający dostawę w tych godzinach.
Ze względu na naturalne właściwości gliny używanej do produkcji klinkieru, poszczególne partie produkcyjne mogą się różnić odcieniami.

Zakupu naszych produktów mogą Państwo dokonać w składach budowlanych dostępnych w zakładce "Gdzie kupić?"

 

Rodzaj produktu
 
Nazwa
 
Ilość
 
 
 
1 szt.    2 szt.
 
 
 
1 szt.    2 szt.
 
 
 
1 szt.    2 szt.
 
 
 
1 szt.    2 szt.
 
 
 
1 szt.    2 szt.
 
 
 
1 szt.    2 szt.
 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez CRH KLINKIER Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Pszczyńska 309, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000025992, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od CRH KLINKIER Sp. z o.o. Jednocześnie CRH KLINKIER Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Z uzasadnionych przyczyn CRH Klinkier ma prawo do odmowy wysłania zamówionych próbek. Próbki wysyłane są tylko na terytorium Polski.