Dlaczego bruk klinkierowy?

Wieczysta gwarancja koloru. Nie blaknie, nie ściera się, ma zawsze żywy, piękny kolor.
Nie wymaga pielęgnacji. O bruk klinkierowy dba sama natura - dobrze wpływa na niego słońce (osusza go i eksponuje piękny, żywy kolor) i deszcz (spłukuje zanieczyszczenia).
Możliwość dwustronnego wykorzystania. Można go w każdej chwili wyjąć, obrócić czy przełożyć w inne miejsce, ponieważ nie jest na stałe związany z gruntem i ma aż 5 możliwych powierzchni do wykorzystania.
Wytrzymałość 4-krotnie większa niż bruku betonowego, ponieważ uformowana i sprasowana glina w czasie wypału tworzy spieki gwarantujące bardzo wysoką wytrzymałość materiału. Grubość 47 mm bruku klinkierowego LHL = 80 mm bruku betonowego.
Wysoka klasa odporności na ścieranie (do 20 x mniejsza niż bruku betonowego). Trwałość i elegancja na długie lata.
Produkt w pełni ekologiczny, bez żadnych sztucznych dodatków, domieszek i barwników. Przyjazny środowisku – wypalany tylko z gliny i czystego płukanego piasku.
Nie wymaga wylewki, izolacji przeciwwilgociowej i żadnych innych materiałów aranżacyjnych (wykończeniowych). Układa się go luźno na podsypce żwirowej.
Szeroka gama kolorów - naturalnych i takich samych w całym przekroju bruku. Trwały kolor uzyskuje się z glin wypalających się naturalnie na różne barwy.