12
paź
2020
2020-10-12

2 nowe bruki w ofercie

Aktualności - 2 nowe bruki w ofercie

Lista miejsc, w których z powodzeniem można wykorzystać bruk klinkierowy, jest wyjątkowo długa - ścieżki, schody, chodniki, tarasy, podjazdy, ulice, parkingi...  Wykonane z bruku klinkierowego nawierzchnie bez trudu poradzą sobie z dużymi obciążeniami. Przy wyborze bruku, prócz wytrzymałości, duże znaczenie ma jego barwa, która pozwala każdemu z nas  stworzyć unikalną aranżację, harmonizującą z otaczającym ją krajobrazem. Mamy tą świadomość, dlatego staramy się stale poszerzać naszą ofertę bruków klinkierowych o nowe kolory i formaty.
Z dniem dzisiejszym, wprowadziliśmy do naszej oferty 2 nowe bruki, w bardzo chętnie wybieranych kolorach:
bruk LAVA w kolorze cieniowanej czerwieni, produkowany w naszym zakładzie w Liepie
oraz bruk TYTAN w odcieniach grafitu i brązu, z połyskującymi metalicznymi kostkami, produkowany w naszym zakładzie w Patoce.

Nasze bruki świetnie wpisywać się będą zarówno w małe kameralne ogródki jak i wielkie prestiżowe przestrzenie.

Decydując się na wykorzystanie bruku klinkierowego pamiętajmy, że każda kostka posiada aż pięć możliwych do wykorzystania powierzchni – dwie powierzchnie płaskie, dwie główki i jedną wozówkę. Na każdej z tych powierzchni, w przypadku cieniowanych bruków, cienie rozkładają się różnorodnie co sprawia, że po ułożeniu kostki na innej stronie, jej kolor może się różnić. Daje to nam ogromne możliwości aranżacji! Eliminujemy także konieczność zakupu dodatkowych elementów do wykończeń obrzeży, krawężników, schodów, murków i innych elementów małej architektury.

Pełną ofertę naszych bruków znajdą Państwo na naszej stronie www.klinkier.pl w zakładce Oferta.

Serdecznie zapraszamy!